Latest Posts
W "fetyszach" pisałem i załączałem zdjęcia skórzanych kajdan na nadgarski rąk i kostki nóg, a także obrożę.. elementach wyposażenia dla niewolników i sługusów.. Przydałaby się jeszcze uprząź typu harnes (taki krzyżak z przodu na klacie i na plecach) ułatwiająca unieruchamianie rąk niewolinka z przodu, a zwłaszcza z tyłu - na plecach - tak, aby dłonie nie zasłaniały pośladków.. Kółka skórzanych kajdanek zapiętych na kostkach nóg mogłyby być spięte z .. czarną, metalową rozpórką sprawiającą, że niewolnik/sługa stoi w wymuszonym ... rozkroku, a to pole do działania MASTERA - PANA - WŁADCY..   .. ma swojego kundla na smyczy i nawet jej odpięcie nie zmienia sytuacji sługi, który nadal jest bezbro
  •  · 
  •  · MacWaw
Wyszukiwanie profili na tym portalu to porażka. Kretynstwo. Nie wiadomo kto szuka kogo. Na logikę jeśli szukam, to w polu Szukam chciałbym wpisać np. że szukam uległego. Okazuje się że nie. Tam trzeba wpisać to,.co wpisuje ten, kogo ja szukam, czyli Dominującego. A zatem szukam uległego ale muszę wpisać, że dominującego...  Dalej. W wynikach pokazują się tylko nazwy użytkowników. Nie ma wieku, nie ma miasta, nie ma daty ostatniego logowania.  Za dużo opcji do zaznaczania przy szukaniu. Nikt raczej tego nie potrzebuje. Idiotyczny suwak w zakładce Wiek. Programiście radzę stosować zasadę KISS - Keep It Simple Stupid (to ma być proste, kretynie). 
Zapraszamy do naszego sklepu
  •  · 
  •  · Protos
Stale dodajemy nowe produkty więc zapraszamy do częstych odwiedzin i subskrypcji newslettera.  SKLEP G8DBOY Jeżeli macie pomysł na coś czego u nas nie znaleźliście a chcielibyście mieć to w swoich "zabawkach" zapraszamy do kontaktu. Jeżeli coś Was zainteresuje to zapraszam do osobistego kontaktu na maila store@g8dboy.com celem ustalenia zamówienia i otrzymania rabatu. Realizujemy też indywidualne zamówienia. Jeżeli masz jakiś pomysł skontaktuj się z nami :) Dla użytkowników GAYSM.PL  przygotowaliśmy 10% rabatu. Przy realizacji zamówienia proszę dodać kod kuponu BZ8BD9EE    
szukam Mastera z lokum na zabawę bdsm
Poszukuje pary w relacji Master- slave (slavedog). Chciałbym dołączyć jako obserwator tresury. Ewentualnie w trakcie spotkania mogę dołączyć jako treser.
Poszukiwani ulegli do chlosty ostrej , pas , kabel , moze trzcina itp. na goly tylek .
  •  · 
  •  · Slave Dog
Witam, bardzo interesuje I pociąga mnie myśl I byciu wykorzystywanym przez Masters. A po tym jak zostaje już wykorzystany master np. przebiera mnie w strój dziwki I zostaje on wtedy moim alfonsem I sprzedaje mnie swoim kolega o  koleżanka w celach zarobkowych. Czy jest Master który chciałby tak na mnie zarabiać?
  •  · 
  •  · cwel pony
Jestem gotowy służyć jako wierzchowiec lub koń pociągowy, wykonywać zlecone prace w każdym zakresie. Nie oczekuję niczego w zamian. Ogranicza nas tylko Pana kreatywność. 
  •  · 
  •  · cwelik
Szukam starszych po 40 doświadczonych Panów lub grup, którzy szukają kogoś do cwelenia i szmacenia. Ja 45/170/63/16, jestem pasywny i uległy. Nie szukam tutaj ostrej dominacji fizycznej, typu bicie, wiązanie, deptanie itd. Na inne formy dominacji jestem jak najbardziej otwarty i tego aktualnie mi brakuje. Lubię służyć zaspakajania różnych potrzeb i perwersji, upokarzania, plucia na mnie i we mnie, wylizywania niemytych i spoconych członków do czysta (jak będzie taka potrzeba, wyliże też serek spod napletka), podcierania i wylizywania rowków z głębokim rimmingiem oraz stóp i całego ciała. Jestem dobrym lachociągiem, i też można mnie głęboko posuwać, z połykiem, lub się spuszczać gdzie pasuje.
Witam, Póki co portal w nowej odsłonie na razie raczkuje, jest bardzo mało zarejestrowanych osób bo chyba niewielu orientuje się, że portal już działa.   Szukam odpowiedzi na pytania: Czy ktoś wie, czy tak jak w starej wersji można wyszukiwać osoby w zależności od orientacji dominujący lub uległy ? Czy można wyszukiwać ludzi pod względem miejsca zamieszkania, jeżeli nie według miejscowości, to przynajmniej województwa ? Nie bardzo wiem co oznacza termin "relacje", czy ktoś może to wyjaśnić o co chodzi i jak z tego korzystać ? Czy osoba, która się nie zarejestruje może przeglądać profile ? Jest chyba coś takiego jak "ścianka" - o czym mowa, gdzie to jest ?   Ktoś może pomóc ?   Pozdrawiam Wsz
Posts Categories
Sale (1)