Latest Posts
Zapraszamy do naszego sklepu
  •  · 
  •  · Protos
Stale dodajemy nowe produkty więc zapraszamy do częstych odwiedzin i subskrypcji newslettera.  SKLEP G8DBOY Jeżeli macie pomysł na coś czego u nas nie znaleźliście a chcielibyście mieć to w swoich "zabawkach" zapraszamy do kontaktu. Dla użytkowników GAYSM.PL  przygotowaliśmy 10% rabatu niestety obecny sklep nie ma możliwości wpisywania kodów rabatowych.Jeżeli coś Was zainteresuje to zapraszam do osobistego kontaktu na maila store@g8dboy.com celem ustalenia zamówienia i otrzymania rabatu.  
szukam Mastera z lokum na zabawę bdsm
Poszukuje pary w relacji Master- slave (slavedog). Chciałbym dołączyć jako obserwator tresury. Ewentualnie w trakcie spotkania mogę dołączyć jako treser.
Poszukiwani ulegli do chlosty ostrej , pas , kabel , moze trzcina itp. na goly tylek .
  •  · 
  •  · Slave Dog
Witam, bardzo interesuje I pociąga mnie myśl I byciu wykorzystywanym przez Masters. A po tym jak zostaje już wykorzystany master np. przebiera mnie w strój dziwki I zostaje on wtedy moim alfonsem I sprzedaje mnie swoim kolega o  koleżanka w celach zarobkowych. Czy jest Master który chciałby tak na mnie zarabiać?
  •  · 
  •  · cwel pony
Jestem gotowy służyć jako wierzchowiec lub koń pociągowy, wykonywać zlecone prace w każdym zakresie. Nie oczekuję niczego w zamian. Ogranicza nas tylko Pana kreatywność. 
  •  · 
  •  · cwelik
Szukam starszych po 40 doświadczonych Panów lub grup, którzy szukają kogoś do cwelenia i szmacenia. Ja 45/170/63/16, jestem pasywny i uległy. Nie szukam tutaj ostrej dominacji fizycznej, typu bicie, wiązanie, deptanie itd. Na inne formy dominacji jestem jak najbardziej otwarty i tego aktualnie mi brakuje. Lubię służyć zaspakajania różnych potrzeb i perwersji, upokarzania, plucia na mnie i we mnie, wylizywania niemytych i spoconych członków do czysta (jak będzie taka potrzeba, wyliże też serek spod napletka), podcierania i wylizywania rowków z głębokim rimmingiem oraz stóp i całego ciała. Jestem dobrym lachociągiem, i też można mnie głęboko posuwać, z połykiem, lub się spuszczać gdzie pasuje.
Witam, Póki co portal w nowej odsłonie na razie raczkuje, jest bardzo mało zarejestrowanych osób bo chyba niewielu orientuje się, że portal już działa.   Szukam odpowiedzi na pytania: Czy ktoś wie, czy tak jak w starej wersji można wyszukiwać osoby w zależności od orientacji dominujący lub uległy ? Czy można wyszukiwać ludzi pod względem miejsca zamieszkania, jeżeli nie według miejscowości, to przynajmniej województwa ? Nie bardzo wiem co oznacza termin "relacje", czy ktoś może to wyjaśnić o co chodzi i jak z tego korzystać ? Czy osoba, która się nie zarejestruje może przeglądać profile ? Jest chyba coś takiego jak "ścianka" - o czym mowa, gdzie to jest ?   Ktoś może pomóc ?   Pozdrawiam Wsz
Posts Categories
Sale (1)