Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
Nowości

4. LEATHER&FETISH PRIDE 2014

8-11 LISTOPADA 2014

Po raz czwarty poznański klub Dark Angels zaprasza wszystkich skórzaków, fetyszystów i perwersów na jedyną w swoim rodzaju czterodniową wyłącznie męską seks-imprezę.

Nasz klub będzie czynny codziennie od godz. 20.00. Przez cały ten czas będzie on areną najbardziej perwersyjnego męskiego seksu bez żadnych ograniczeń. Każdego wieczoru i nocy, zważywszy różnorodność męskich upodobań seksualnych, będzie wypełniony seksem organizowanym pod nieco innym kątem, jednak lokal można, a nawet warto odwiedzić w każdy z tych czterech szalonych dni.

Gościom spoza Poznania polecamy zatrzymanie się w Hotelu Andersia, który współpracuje z naszym klubem i zasługuje na miano najbardziej gay friendly hotelu w mieście.

Rezerwacji można dokonać przez stronę: www.andersiahotel.pl

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ: LEATHERFETISHPRIDE.PL1615 dni temu · Kategoria: Aktualności · Tagi: pride2014 · komentarze: 1
 
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy
Akcje
Głosy
 
0 głosy
4. LEATHER&FETISH PRIDE 2014