Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
News Archive
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najlepsze życzenia - Zdrowych, Pogodnych, Radosnych Świąt. Niech te dni będą dla Was okresem spokoju i odpoczynku. A w Nowym Roku - życzymy Wam spełnienia Waszych pragnień i marzeń, osiągnięcia celów, a przede wszystkim zdrowia i pogody ducha.


636 days ago · Category: Aktualności · Tags: xmas2017 · comments: 0
 
Chcielibyśmy złożyć Wam wszystkim życzenia zdrowych, radosnych, a przede wszystkim spokojnych Świąt, w gronie rodziny i przyjaciół. A w Nowym Roku - wszelkiej pomyślności, szczęścia, spełnienia marzeń oraz zrealizowania przynajmniej niektórych planów.


1001 days ago · Category: Aktualności · Tags: xmas2016 · comments: 0
 
Wielkanoc za pasem, a jak zwykle - tak i w tym roku - Berlin zaprasza wszystkich fetyszystów i miłośników ostrych zabaw na wielkanocne spotkanie. Już od środy 23 marca do poniedziałku 28 marca - odbywają się oficjalne i mniej oficjalne imprezy w wielu klubach w całym Berlinie. Spotkania dla fanów puppy play, skinów oraz fanów klimatów sportowych, skórzaków i gumiaków - każdy znajdzie coś dla siebie. Poza tym oczywiście można uzupełnić szafę korzystając z wielu przygotowanych na ten weekend promocji.


1286 days ago · Category: Aktualności · Tags: easter2016 · comments: 1
 
Znamy już kandydatów do tytułu Mister Leather Poland 2016. Możecie ich poznać na stronie Stowarzyszenia Leather Poland. Tam także wszelkie szczegóły dotyczące wyborów, które odbędą sie w Warszawie w dniach 11-12.03.2016.


1297 days ago · Category: Aktualności · Tags: mrleather2016 · comments: 0
 
Wszystkim wiernym użytkownikom naszego portalu - Spokojnych, Zdrowych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia, w miłej atmosferze wśród rodziny i przyjaciół życzy redakcja GaySM.pl. Dużo fetyszowych prezentów pod choinką dostarczonych przez klimatycznego Mikołaja. A na Nowy Rok - wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń i pragnień.


1368 days ago · Category: Aktualności · Tags: xmas2015 · comments: 0
 
Jak co roku - tuż po wakacjach - w drugi weekend września, fetyszowa Europa, chociaż i nie tylko Europa - spotyka się w Berlinie na Folsom Europe. Już od środy, 9 września, do poniedziałku 14 września - we wszystkich klubach Berlina, a w sobotę - jak zwykle - także i na ulicach dzielnicy Schoeneberg - spotkają się miłośnicy wszelkiego rodzaju fetyszy.


1495 days ago · Category: Aktualności · Tags: folsom, berlin · comments: 1
 
Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mistera Leather i Mistera Rubber odbywają się wybory Mistera Fetish, chcemy również w Polsce zainaugurować te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam, jak sądzimy, sprawnie zorganizować pierwszą – i wierzymy, że nie ostatnią – edycję wyborów Mistera Fetish Poland.


1578 days ago · Category: Aktualności · Tags: mrfetish, imprezy, wybory, darkangels · comments: 0
 
Zdrowych, Spokojnych i Radosnych Świąt Wielkej Nocy dla wszystkich naszych użytkowników! A poza tym - dobrej zabawy tym, którzy wybierają się na Święta na zlot fetyszystów w Berlinie.


1632 days ago · Category: Aktualności · Tags: easter2015 · comments: 0
 
W dniach 8-11 LISTOPADA 2014 poznański klub Dark Angels już po raz czwarty zaprasza wszystkich skórzaków, fetyszystów i perwersów na jedyną w swoim rodzaju czterodniową wyłącznie męską seks-imprezę.


1794 days ago · Category: Aktualności · Tags: pride2014 · comments: 1
 
W tym roku Stowarzyszenie Leather Poland (SLP) oraz reFForm Fetish Store (REFF) wspólnie organizują fetyszowe piFFko dla polskiej społeczności fetyszowej bawiącej w Berlinie.


1859 days ago · Category: Aktualności · Tags: folsom · comments: 0
 
1-10 of 20
1
News