Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
Opis

Wybory Mr Fetish Poland 2017: 10 czerwca 2017

Wzorem większości państw zachodnioeuropejskich, w których od wielu lat równolegle do wyborów Mister Leather i Mister Rubber odbywają się wybory Mister Fetish, również w Polsce przeprowadzamy te ostatnie, o szerszej formule, umożliwiające publiczne pokazanie się wielbicielom WSZELKICH fetyszów, nie tylko skóry i nie tylko gumy, choć ich również. Jako klub, który przez cztery lata z rzędu był miejscem polskich wyborów skórzanych, dysponujemy doświadczeniem pozwalającym nam sprawnie organizować już po raz trzeci wybory Mistera Fetish Poland.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym bezprecedensowym w Polsce wydarzeniu w charakterze kandydatów do tytułu prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyborów, a następnie o wypełnienie i przesłanie mailem na adres klubu formularza zgłoszeniowego wraz z wymaganymi zdjęciami w terminie do 31 maja 2017.

Wybory odbędą się w sobotę 10 czerwca 2017. Złożą się na nie: prezentacja kandydatów do tytułu, głosowanie publiczności, ogłoszenie werdyktu (na podstawie głosowania gości zgromadzonych w klubie), ceremonia przyznania tytułów Mistera i Wicemistera oraz wręczenia nagród od sponsorów. Po części oficjalnej zapraszamy wszystkich obecnych na Multifetish Party (różne ubrania fetyszowe najmilej widziane!).

Sponsorzy Wyborów Mr Fetish Poland 2017 przygotowali dla Laureatów następujące nagrody:

klub Dark Angels: dla Mistera 500 zł w gotówce.

sklep internetowy Stallion.pl: dla Mistera voucher o wartości 500 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Stallion.pl: dla Wicemistera voucher o wartości 200 zł, do wykorzystania na zakupy w sklepie Stallion.pl

sklep internetowy Masculo.pl: dla każdego kandydata para białych skarpet sportowych z napisem: FUCK YOU PAY ME, rozmiar 42-45.

wydawnictwo Bruno Gmünder Verlag z Berlina: dla Mistera, Wicemistera i laureata trzeciego miejsca album „Transformation” ze zdjęciami fetyszowymi w klimacie rubber autorstwa fotografa G. Elliotta Simpsona z Toronto oraz przewodniki „Spartacus International Hotel Guide 2017” (16. edycja) i „Spartacus International Sauna Guide 2017” (11. edycja).

sauna Heaven, Warszawa: dla Mistera i Wicemistera bezpłatne wejściówki do sauny oraz gadżety firmowe.

Część nagród zostanie wręczona podczas gali wyborczej. Vouchery zostaną przesłane zwycięzcom na ich adresy mailowe.

Zdjęcia
Komentarze
Ułóż według: 
Na stronę: 
 
  • Brak komentarzy
Informacje
  Zobacz profil __user_title__
KlubDarkAngels
Klub Dark Angels
50 / 50
PL, Wielkopolskie, Poznań
404 wizyt
Początek: June 10th, 2017 12:00 AM
Koniec: June 11th, 2017 12:00 AM
Location:
Klub Dark Angels, ul. Garbary 54
Garbary 54
Poznań, Wielkopolskie
Polska
Głosy
0 głosy
Administratorzy
Pusty
Uczestnicy
 
  Zobacz profil __user_title__
LeatherThomi
Pipe & cigar Master
80% dominujący
PL, Mazowieckie, Warszawa
Organizator
NazwaKlub Dark Angels
Telefon602 243 891
Emailbiuro@softpress.pl
Websiteclubdarkangels.com
Lokalizacja
 
Nie określono lokalizacji
Wybory Mr Fetish Poland 2017