Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
Description

7 września 2019: 6. WYBORY MR SNEAKERS POLAND 2019

Zapraszamy na szóstą edycję ogólnopolskich Wyborów Mr Sneakers Poland 2019! Zwolenników fetyszu sportowego (sneakers, sox, dres) zachęcamy do kandydowania.

Na zgłoszenia zawierające podstawowe dane: imię/pseudonim, wiek, wzrost, waga, numer buta i (do wyłącznej wiadomości organizatora) numer telefonu oraz krótką autocharakterystykę (hobby/ulubiona forma spędzania wolnego czasu/coś więcej o sobie), wraz z kilkoma zdjęciami całej sylwetki z widoczną twarzą, czekamy w terminie do 2 września 2019. Zgłoszenia należy przesyłać mailem (ze zdjęciami w załącznikach) na adres: biuro@softpress.pl Zdjęcia i opis każdego kandydata zostanie umieszczony na stronie klubu: clubdarkangels.com oraz na naszym profilu na Facebooku, na co zgłaszający się automatycznie wyraża zgodę.

Wybory odbędą się w naszym klubie w sobotę 7 września 2019. Mister i Wicemister zostaną wyłonieni wyłącznie głosami publiczności zgromadzonej w klubie, które to głosy zostaną przeliczone na scenie w obecności wszystkich zgromadzonych.

Photos
Comments
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Information
  Zobacz profil __user_title__
KlubDarkAngels
Klub Dark Angels
50 / 50
PL, Wielkopolskie, Poznań
Starts: September 07th, 2019 9:00 PM
Ends: September 08th, 2019 6:00 AM
Location:
Dark Angels
Garbary 54
Poznań, Wielkopolskie
Poland
Rate
0 votes
Administrators
Empty
Participants
Empty
Promoter
NameDark Angels
Telephone602243891
Emailbiuro@softpress.pl
Websiteclubdarkangels.com
Location
 
Location is undefined
WYBORY MR SNEAKERS POLAND 2019