Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
Post view

c. d.

b

|zb

| godz. 06.50 telefon

Dzwoni mój Pan (zorientowałem się, że nawet nie wiem jak ma na imię) nie zdaążyłem się nawet przywitać. Od razu mówi: "przyjeżdżaj suko" tutaj podał adres i dodał "czekam do godz. 07.10"

W pośpiechu włożyłem spodnie, koszulę i buty i wybiegłem na pobliski postój taxówek. Okazało się, że mój Pan mieszka na osiedlu domów jednorodzinnych a więc było trochę drogi centrum. Na szczęście o tej porze ruch jest niewielki. Podjechaliśmy. W pośpiechu zapłaciłem za taxi i z walącym sercem zadzwoniłem do domofonu przy branie. Była godz. 07.08.

Otworzyła się i podszedłem do drzwi. Zanim zdążyłem zapukać mój Pan już mi otworzył. 

Był już ubrany: elegancki garnitur, koszula i buty które pewnie kosztowały więcej niż moja wypłata.

Od razu za drzwiamiw przedpokoju dostałem polecenie:"na kolana"

Rozpiął rozporek, byłem zdziwiony bo mój Pan wyjął kutasa zupełnie bez najmniejszego wzwodu.

Mimowolnie otworzyłem usta widać, że mój Pan właśnie na to czekał włożył kutasa w moje usta. Miękko leżał na języku i łaskotał w migdałku. Pan chwycił mnie za głowę i przycisnąłem maksymalnie do sobie.

Wtedy poczułem jak zaczyna się we mnie odlewać. Piłem wszystko do ostatniej kropli dławiąc się. Myślałem że nie skończy szczał i szczał widocznie byłem tankowany moim nowym napojem, który Pan przez całą noc dla mnie zbierał.

W końcu skończył. Powiedział musimy już iść bo spieszy się do pracy. Zapiął rozporek i wyszliśmy z domu.

Wsiadł do swojego samochodu i odjechał  Ledwo zdążyłem wybiec przed zamykającą się bramę. I zostałem sam z pełnym żołądkiem bez telefonu na końcu miasta.

DZIEKUJĘ PANIE I PROSZĘ O JESZCZE

pasyw_wlkp · 1783 days ago
Comments
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Post info
  Zobacz profil __user_title__
pasyw_wlkp
pasyw wlkp
100% uległy
PL, Wielkopolskie, płd wlkp
08.07.2014 (1783 days ago)
Rate
1 votes
Actions
Categories
Prywatne (4 posts)
Tags
c. d.