Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Akceptuję politykę wykorzystywania plików cookies w serwisie zamknij
Post view

34. Atrakcyjny niewolnik

Dostałem kilka wiadomości na gaysm.pl w tym bardzo konkretną od jednego slave. Stwierdził on, iż ode mnie można wiele się nauczyć... Naprawdę? 
Na razie to można się zainspirować.

Jednak stwierdziłem, że kilka porad można przekazać, do wykorzystania we własnej służbie.

Pierwsza porada, którą chciałbym abyście drodzy niewolnicy zapamiętali to: bądźcie atrakcyjni dla swoich Panów! Pan powinien pożądać, pragnąć, a nawet zabiegać o was. Czym zatem jest owa „atrakcyjność”? Tu skupie się na wyglądzie i kondycji . 
O gustach się nie dyskutuje i pewien specyficzny wasz wygląd może być dla Panów nawet fetyszem, ale pewne podstawowe wymagania trzeba sobie postawić. Pewien Master powiedział mi, że jak będzie szukał brudasa to łatwiej takiego zrobić z elegancika, niż odwrotnie. Dlatego podstawowy element to higiena. Oczywiście permanentna, nie tylko przed spotkaniami z Masterem. Kolejny element to elegancja w zakresie ubioru. Ubieracie się dla Mastera, pamiętajcie! Dres, garniturowiec, bokserki, czy slipy – to wszystko można ustalić i w takiej „szacie” oddawać się Masterom. No i zgrabna sylwetka. Oczywiście pewnym fetyszem jest „cwelenie misków” ale najczęściej spotykałem się z oczekiwaniem, by niewolnik nie miał przesadnego brzuszka, a przede wszystkim żeby pracował nad sobą. Panowie tego oczekują, nawet jak tego nie artykułują wprost.

Oczywiście pewnych problemów nie da się pokonać. To dotyczy np. wyglądu. Kiedyś korespondowałem z Masterem, ustaliliśmy zakres służby, granice zniewolenia i … sprawa się rozbiła o moje owłosienie. Pan szukał mocno zarośniętego bruneta, a ja niestety takim nie jestem. I nic na to nie poradzicie. 

Nad pewnymi aspektami można, a nawet należy popracować. Taką podstawową rzeczą jest zdrowie i kondycja fizyczna niewolnika, która przekłada się również na atrakcyjny wygląd. Co ważne, niektóre elementy służby wymagają przecież odpowiedniej wydolności i .. wydajności. Pominę tu temat chorób wenerycznych, a skupie się na kondycji fizycznej. Nie prawdą jest, że taką kondycję można wypracować podczas służby Masterowi. No chyba że służba ta polega wyłącznie na ćwiczeniach fizycznych

Nad kondycją trzeba popracować wcześniej! Tu proponuję jako absolutne minimum ćwiczenia wydolnościowe i modelujące sylwetkę niewolnika: bieganie, rower i coś w rodzaju aerobicznej szóstki Weidera. Nie chce wam się? Traktujcie to jako służbę dla mastera!

***

Wciąż wspominamy dawne wspomnienia z Panem R i nowy interesujący kontakt z Masterem G i S. Z masterem S wystarczy zadzwonić i ...

No właśnie, jeszcze trzy miesiące temu mogłem cwelić się do woli, a teraz nastąpiło wyraźne spowolnienie. Wakacje? Te się na szczęście kończą. Korci mnie umówić się tak na godzinę, dwie.. 

Własnie, czy miałem prawo Panów z wcześniejszych zabaw nazywać Masterami?...

Niewolnikwr · 1733 days ago
Comments
Order by: 
Per page: 
 
  • There are no comments yet
Post info
  Zobacz profil __user_title__
Niewolnikwr
Niewolny...
90% uległy
PL, Dolnośląskie, Wrocław
26.08.2014 (1733 days ago)
Rate
0 votes
Actions
Categories
Inne (1 posts)
Wspomnienia (37 posts)
34. Atrakcyjny niewolnik